X

  עיצוב אתר תלוי בתהליך אפיון וניתוח קהל היעד

  בתוך תורת העיצוב ישנו פרק לא קטן ודי מורכב:  עיצוב אתרים דורש ידע רב  בניתוח התנהגות הגולש ברשת , עיצוב האתר בצורה ייחודית יעביר את ה"רעיון" שיש לך בזמן שאתה חושב על האתר / הפלאייר / כרטיס הביקור, ויהפוך אותו למציאות. באמצעות שימוש בצבעוניות ובויזואל מתאים, נעביר בתכנון משותף את הערכים והאמונות שלך לצופה. העיצוב הוא הרושם הראשוני של המשתמש מהמוצר שלך, ואיתו הוא פותח את חוויית השימוש.

  קיצורי דרך

  במה תלוי תהליך עיצוב האתר

  בעזרת עיצוב נכון ומחושב אנו מנגישים למשתמש את האתר בצורה הטובה ביותר, מובילים את העין שלו למידע הרלוונטי עבורו ומספקים לו שהות נעימה באתר. העיצוב הטוב ביותר נראה פשוט, אך למעשה עומדת מאחוריו מחשבה רבה ותכנון מוקפד. כל עסק חייב לאפיין את עצמו ואת זהות המותג שלו על מנת לדעת באמת איזו תדמית נכונה הוא רוצה להקרין החוצה.

  ברגע שזה הושג, ניתן להתחיל לאפיין את החזות המתאימה ביותר לאתר העסק כדי ליצור הלימה מושלמת בין השניים כך שתמשוך לקוחות פוטנציאלים לחקור את המוצר שלכם לעומק. עיצוב האתר יכול להוות מכשול או כלי רב עצמה בארסנל המקצועי שלכם. ביצוע הבחירות הנכונות בעיצוב האתר מהווה צעד ראשון חשוב בהבנת חוויית המשתמש בראש ובראשונה , לכן אנו ממליצים לבעלי עסקים ללכת על עיצוב אתרים בהתאמה אישית

  עיצוב אתר תלוי בתהליך אפיון מדויק.

  כדי להשיג עיצוב טוב צריך לשקול ולאזן תמיד בין מראה לפונקציונליות. לא די בכך שהאתר פשוט יראה טוב, צריך גם שהאתר ישרת את המטרה שלו דרך העיצוב. בעת תכנון העיצוב לאתר נשקלים מספר רב של גורמים, החל מהאסתטיקה הוויזואלית הכללית, מטרתו של כל דף, התדמית העסקית של המותג ועוד. התהליך הזה מוביל לשילוב כל החלקים הללו לכדי מכלול אחד המשלב בין כל הגורמים בצורה חלקה.

  עיצוב אתר ברמה גבוהה משנה את התדמית של העסק עוד לפני שהלקוח הגיע

  עיצוב האתר הוא שידור האופי של פני העסק שלכם החוצה ברחבי האינטרנט, החל מקבלת הפנים בכניסה הראשונית ובכל שלב בחוויית המשתמש. מדובר בחלק אינטגרלי ביותר בתהליך בניית המותג שלכם, ולכן הוא צריך להעשות נכון. אראדון מציעה שירות צמוד ומקצועי להצגת הפנים היפות ביותר של העסק שלכם באינטרנט. הניסיון  המקצועי שלנו יאפשר עבודה מול מעצב מנוסה ומקצועי, שיבין מהו המסר הויזואלי אליו אנחנו מתכווננים ויגיש לך מספר סקיצות לאישור.

  כאשר מעצבים אתר אינטרנט  צריכים לשאול מספר שאלות:
  1. לאיזה קהל העסק שלי פונה?
  2.מה מטרת האתר?
  3.האם האתר צריך להיות מותאם לקידום בגוגל?

  ישנן כמובן עוד שאלות , אך השאלות המופיעות כאן הינן תמציתו של התחלת תהליך העיצוב, ע"פ שאלות אלה יקבעו צורות הדפים, צבעי האתר, התמונות וכל שאר חומרי הגרפיקה. השלב השני חשוב לא פחות , איך המתחרים שלי נראים באינרטרנט? יחד עם הלקוח אנו חוקרים ובודקים את השוק אליו נעצב את האתר, מקבלים השראה ולומדים מטעויות שנעשו ע"י המתחרים, ככה ממש מתגבש לו קונספט גראפי שישרת את מטרות האתר על הצד הטוב ביותר.

  לתיק העבודות…

  אתר נגיש

  אתרים נגישים

  נושא הנגשת אתרים הוא ללא ספק הנושא המדובר ביותר בעולם הדיגיטל, אולם הוא מביא איתו שאלות ותהיות רבות לכל בעל עסק המחזיק ברשותו אתר אינטרנט. חברת "ארדון" כאן כדי לעשות לכם

  עיצוב גרפי

  עיצוב גראפי

  עיצוב גראפי לאתרי אינטרנט – חשיבה נכונה במבט ראשון קיצורי דרךהפנים של העסקעיצוב מנצחעיצוב אישי הפנים החדשות של העסק שלכם ברשת (או: המותג שלכם כמו שאף פעם לא ראיתם אותו) עיצוב

  מאמרים אחרונים