X

  קידום אתרים אורגני

  קיצורי דרך
  טכניקות לקידום אורגני
  בניית קישורים

  עבודת הקידום אורגני בתוך האתר (על קצה המזלג 🙂

  • בניית אשכול נושאים נכון לסריקת מפת אתר חיובית ע"י המנוע חיפוש
  • הוספת תכנים תמידית עם תוכן איכותי, לפי החוקים של מהו דף אינטרנט טוב מנקודת המבט של גוגל
  • יצירת מערך קישורים פנימיים העוזרים להדגשת נושאים חשובים לסריקת המנוע חיפוש
  • אופטימיזציית האתר על ידי עריכת קוד נכונה לפי המלצותיו של גוגל

  עבודת הקידום אורגני מחוץ לאתר

  • חיבור האתר לכלי ניתוח אתרים של גוגל וניתוח הנתונים
  • חיפוש מילות מפתח טובות שרלוונטיות לחיפושים של קהל יעד ממוקד
  • בניית דוחות מותאמים אישית של מיקומי מילות מפתח והמלצות לשיפור
  • בניית דוחות מותאמים אישית של דפים טובים ופחות טובים באתר עם המלצות לשיפור
  • בניית מערך קישורים חיצוניים טובים מאתרים בעלי תוכן קשור לזה שלנו

  קידום אתרים אורגני הוא קידום אתרים המתייחס לחלק הלא ממומן של תוצאות החיפוש. זהו אותו החלק אשר מופיע ישירות מתחת לתיבת החיפוש של גוגל וסדר התוצאות בו נקבע לפי הרלוונטיות של כל אתר לביטוי שהמשתמש הקליד בתיבה עצמה.
  למרות שבניגוד לתוצאות הממומנות, הופעה בתוצאות האורגניות היא "טבעית" ולכן לא עולה כסף, ישנן חברות רבות המספקות שירותים של קידום אתרים במטרה להביא את אתר הלקוח שלהן למיקומים כמה שיותר גבוהים, כשהשאיפה היא להגיע לפחות לעמוד ראשון בו יש מקום לעשר תוצאות בלבד (התוצאות בעמוד השני והלאה כמעט ולא נצפות על ידי הגולשים).

  טכניקות שונות לקידום אתרים אורגני

  ישנן שתי טכניקות עיקריות לקידום אתרים ולרוב משתמשים בשתיהן יחדיו :
  אופטימיזציה של הדפים עצמם – לאחר שבודקים מהם ביטויי החיפוש המתאימים ביותר לאתר (מחקר מילות מפתח), משלבים אותם בתוך העמוד בחלקים שונים כמו למשל בכותרת שלו, בכותרות הפנימיות ובטקסט עצמו. לעיתים יש לשנות לחלוטין את העמודים הקיימים או את המבנה הפנימי המחבר ביניהם כדי להביא את האתר למצב אופטימאלי.

  בניית קישורים

  בניית קישורים היא טכניקה בה משתמשים לאחר שדפי האתר עצמם עברו אופטימיזציה או במקביל לכך. המטרה היא ליצור קישורים אשר ייראו כמה שיותר טבעיים (כאלו שלא נוצרו בהכרח למטרות קידום) ויעלו את מדד הפופולאריות של האתר בעיני גוגל. בניית קישורים היא תהליך שצריך להתבצע בזהירות ובאופן מדורג על מנת שלא להפעיל פילטרים שונים של זיהוי ספאם ולגרום לאפקט שלילי של ירידה בדירוגים.
  מעקב אחר קמפיין קידום אתרים אורגני
  מלבד פעולות הקידום עצמן חשוב גם לעקוב אחר התוצאות המתקבלות : ניתן לעשות זאת באמצעות כלים שונים של גוגל ולבדוק בין היתר את כמות החשיפה הכוללת לאתר, את הדירוגים הממוצעים על מילות מפתח מסוימות ואת מספר הלחיצות היחסי (לדוגמה, שיעור הלחיצות הממוצע על מקום ראשון או שני הוא לרוב 20%).
  בכל אופן, הלקוח וחברת הקידום עצמה צריכים להסכים על פי אילו פרמטרים ימדדו התוצאות, כאשר חשוב לזכור שלעיתים עלייה בכלל התנועה שמגיעה מגוגל היא חשובה יותר מתזוזה כזו או אחרת במיקומים, שהם דינאמיים כיום יותר מאי פעם (בין היתר בשל ההתאמה של התוצאות לכל גולש וגולש באופן אינדיבידואלי).

  שיווק בפייסבוק

  שיווק בפייסבוק

  שיווק ברשתות חברתיות קיצורי דרךניתוח פעילות חברתית מה חשוב לבדוק לפני? שיווק ברשתות חברתיות היא טכניקת שיווק המתמקדת ברשתות החברתיות השונות כגון פייסבוק, פינטרסט, גוגל פלוס ולינקדין. העיקרון המנחה את המשווקים

  קידום ממומן

  קידום אתרים ממומן

  קיצורי דרךמחירי הפרסוםאפשרויות בעולם הקידום קידום אתרים ממומן הוא קידום אתרים המתייחס למודעות הניצבות בצידי המסך בעמודי התוצאות של גוגל או באתרים שונים ברשת של גוגל, באפליקציות, ובאתרים המספקים לה שטחי פרסום

  אתר מותאם גוגל

  בניית אתר מותאם לגוגל

  למה לבנות אתר מותאם לגוגל? היום, אין עסק בלי אתר אינטרנט. הנוכחות ברשת היא כל כך חשובה, שעסק קטן יכול בקלות להיראות גדול (ואז, בדרך כלל, גם להפוך לגדול) באמצעות נוכחות

  בניית אתר לסטודיו סי

  הקמת חנות וירטואלית מנצח תוך חשיבה על קידום חנות בגוגל

  ננסה לעשות קצת סדר על מה זה חנות וירטואלית, מחירים של אתרי איקומרס (אתרים שמאפשרים ניהול מכירות וסליקה באתר), ובעיקר על התהליך של הקמת חנות וירטואלית וקידום החנות בגוגל. המון פעמים

  איך מגיעים ל-10 התוצאות הראשונות של גוגל בדף הראשון

  מנועי החיפוש של גוגל פועלים לפי אלגוריתם גאוני, שמבוסס על מאות פרמטרים שונים. חברות קידוםאתרים מעטות בלבד מכירות את האלגוריתם של גוגל לעומק ויודעות איך להתכתב עם התוכנה המורכבת הזו.

  מאמרים אחרונים

  קצת עלינו

  אראדון בניית אתרים היא קבוצה של מספר עסקים שהתאגדו להיות ההרכב המושלם של :

  פתרונות בעולם האינטרנט לכל סוגי העסקים. המומחיות שלנו מתמקדת בליווי עסקים אל תוך עולם האינטרנט, מרגע הולדת המותג ועד לרגע בו הוא מוכן להישלח החוצה אל מנועי החיפוש ואל כל אותן רשתות חברתיות שהאינטרנט באדיבותו הרבה מספק לנו.

  פרטי התקשרות

  טלפון:                         072-393-4523

  דוא"ל:                        info@aradon.co.il

  טופס יצירת קשר

  ניתן למלא את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם בהקדם: