למה לבנות אתר מותאם לגוגל?

היום, אין עסק בלי אתר אינטרנט. הנוכחות ברשת היא כל כך חשובה, שעסק קטן יכול בקלות להיראות גדול (ואז, בדרך כלל, גם להפוך לגדול) באמצעות נוכחות נכונה ברשת ושידור המסר הנכון ללקוחות הפוטנציאליים.

הלקוחות שלנו הם ברשת. הם אולי גם קוראים את העיתון (ואולי לא), אולי הם מטיילים מדי פעם בקניון )אבל אולי לא) – אבל הם בטוח ברשת. לכן, בניית אתר שהוא מותאם לגוגל הינה בחירה עסקית ששכרה בצידה – תהליך קידום אורגאני קל, מדוייק ונכון מהיום הראשון, ושימוש נכון באתר האינטרנט של העסק כזרוע השיווקית המרכזית (ולפעמים אפילו היחידה).

מה זה אומר, אתר מותאם לגוגל?

אתר מותאם לגוגל הופך את התוכן שבו למלך (כי המשפט האלמותי של ביל גייטס מלפני 20 שנה, רק הופך נכון יותר ככל שהרשת מתקדמת). זה אומר, שהפלטפורמה התכנותית של האתר היא רק כלי בשביל הארגון להביא את המסר שלו אל הגולשים.

אתר שמותאם לגוגל הינו אתר קל, שהקוד שלו הוא לא מסורבל והוא מפותח נכון לקידום אופטימאלי ברשת. הוא מאפשר לבעליו להשתמש בכלים שיסייעו לכל גולש למצוא תשובה לשאלה שהובילה אותו אל האתר ואז להתעניין עוד במוצרים או בשירותים שהארגון מציע. ההיררכיה שלו היא ברורה, הוא מאפשר קישורים נוחים מעמוד לעמוד, וגירויים ליצירת קשר ו/או להמשך גלישה מתוך כל עמוד.

התהליך של תכנון והקמה של אתר מותאם לגוגל

על מנת לבנות אתר שמותאם לגוגל באופן מושלם, אנחנו ממליצים להתחיל עם מחקר ביטויי מפתח. המחקר יגלה לנו – מה הלקוחות הפוטנציאליים של העסק שלך, ושל עסקים מתחרים, מחפשים בגוגל, ובאילו ביטויים אנחנו רוצים להופיע במעלה הרשימה?

לאחר שתהיה בידינו רשימה של ביטויים שיהוו את הגרעין המרכזי של כל התוכן באתר, נתחיל לבנות את שלד האתר, ובו התייחסויות לתכנים שהגולשים ירצו לקרוא.

זה ממש לא נגמר בבניית אתר מותאם לגוגל

קידום אורגאני במנועי חיפוש הוא ללא ספק השקעה – והתחייבות – לטווח ארוך. גם לאחר שהאתר הוקם, תעשו בחוכמה אם תשקיעו את הזמן (או את הכסף – ותתנו למקצוען לעשות את זה עבורכם) בתחזוקה שוטפת של האתר על תכניו. אנחנו ממליצים גם פעם בשנה לרענן את מחקר ביטויי המפתח ולבדוק שינויים במגמות בביטויים רלוונטיים אצל הגולשים.

תנו למומחים לעשות את זה עבורכם!

בנייה של אתר אינטרנט שמותאם לגוגל, שיהווה השקעה שיווקית שתחזיר את עצמה ויותר, ושיאפשר קו תקשורת פתוח עם הלקוחות, נוכחות רצינית ומקצועית של הארגון ברשת (כמתבקש), הינה מלאכה שחשוב לבחור מקצוענים להשלמתה. מי שיידע למתג את הארגון שלכם, לעצב ולפתח אתר אינטרנט מותאם לגוגל, יוכל לחסוך לכם חודשים ארוכים של עבודה סיזיפית ולא זולה (בזמן או בכסף) על הוספת תכנים לאתר ולהזניק את הארגון למעלה, עם אתר ממוקד, מלא, ומקצועי.